Pardubanda

Pardubanda je prodejna regionálních potravin, kterou provozuje Česká abilympijská asociace, z.s. ve spolupráci s Rozvojovým fondem Pardubice. Prodejna se nachází v krásné Machoňově pasáži v centru města Pardubice na adrese třída Míru 60.

Otevírací doba je každý všední den od 07:30 do 18:00

Pardubanda zahájila prodej 5. května 2014 a od té doby získala stovky spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí pro kvalitní regionální produkty.  V sortimentu máme denně čerstvé pečivo od 3 lokálních pekařů. Hlavním dodavatelem pečiva je samozřejmě pekárna U Pardubáka. Nakoupíte u nás med a produkty z medu od malých včelařů včetně stále oblíbenější medoviny. Chybět nám nesmí světoznámý pardubický perník od firmy JaJa. Dále vám nabízíme zrnkovou i mletou kávu z pražíren východních Čech, koření a kořenící směsi, ořechy, semínka a sušené ovoce. Vše z produkce pardubického eshopu Obchod Oliver. Místní sýrové speciality a mléčné výrobky. Piva z minipivovarů, destiláty, čaje, ale i bezlepkové potraviny nebo zdravou výživu.

Pro jednotlivce, státní instituce i soukromé firmy nabízíme celoročně vytvoření dárkových balíčků na míru podle individuálního přání.

Součástí prodejny Pardubanda je také multifunkční prostor o velikosti 40 m2. Ten je možné transformovat do menší scény pro pořádání kulturních akcí – autorská čtení, recitace, výstavy, promítání filmů, přednášky. Na všechny tyto akce zajišťujeme také občerstvení.

Kromě regionálního zboží jsou v prodejně také dostupné publikace a propagační předměty Pardubického kraje a města Pardubice. Naší hlavní myšlenkou je nabídnout obyvatelům Pardubic i turistům ucelenou škálu výrobků propagujících a podporujících město Pardubice anebo pocházejících od výrobců z regionu.

Více informací o prodejně Pardubanda a kontaktní informace najdete na webu pardubanda.cz 

Novinky z Pardubandy můžete sledovat na sociálních sítích a o všem důležitém budete vědět jako první:

   Facebook

   Instagram

   Twitter